Menu

Cвітовий медіа-експерт Джорж Ле Клер презентував в Україні нову технологію digital&TV

Cвітовий медіа-експерт Джорж Ле Клер презентував в Україні
нову технологію digital&TV

25 травня в готелі "Hyatt Regency Kiev" відбулася закрита VIP-зустріч міжнародного медіа-експерта Джоржа Ле Клера і відомого українського фахівця у сфері громадських комунікацій і медіатехнологій Олени Сибірякової на тему: «Where digital meets with TV».

Ключовою темою зустрічі стало обговорення з лідерами медіа ринку світових практик у сфері TV і Digital на ринках Великобританії, США, Європи та Азії.

У ході своєї презентації Джорж Ле Клера наголосив: «Світові медіа динамічно розвиваються й реалізують найбільш прогресивні методи залучення комунікації в медіа. Захід вже давно перейшов від методів пасивного перегляду ТВ до співучасті в проектах. Україна також повинна інтегруватися в найбільш передовий світовий досвід». За словами експерта, українське телебачення має переходити на інноваційне прогресивне впровадження інноваційних digital технологій. Зокрема, він запропонував лідерам медіа ринку співпрацю у розвитку платформи SINCE TV.
У свою чергу Олена Сибірякова виділила три основні тенденції телебачення:
Влада мега подій;
Глибоке залучення глядачів;
Екрани, що знають за нас більше, ніж ми самі.
Як зазначила Олена Сибірякова, люди втомилися від форматного контента, так як він дуже передбачуваний. «Для того, що ТВ конкурувало з соціальними і діджитал мережами, форматами і шоу, воно має бути більш інтерактивним. Цифрова реальність, що лише формується, на даний момент не дружелюбна до телеформатів, але вона визначає їх майбутнє. Індустрія форматів повинна зрозуміти це якомога швидше», - наголосила засновниця платформи SINCE TV.

Під час закритої зустрічі Джорж Ле Клер та Олена Сибірякова головним чином акцентували увагу на:
- Еволюції медіа ринку;
- Механізмах залучення глядачів;
- Розробках у сфері крос-медіа платформ;
- Інноваціях від SINCE, що визнані в світі.
Також Джорж Ле Клер обговорив з керівництвом українських телеканалів моделі співпраці з інтеграції digital&TV. Варто зазначити, що представники медіа ринку досить активно зацікавились технологією впровадження інтерактивної платформи SINCE TV та адаптацією світових практик до українських реалій.
У закритій зустрічі взяли участь: генеральний директор "24" телеканалу Роман Андрейко, генеральний продюсер "Квартал Концерт" Ігор Корж, поважні особи з телеканалів 1+1, ТРК "Україна", «ZIK», "Еспресо", "NEWS ONE", RTI, "Перший національний", «ТЕТ» та  такі відомі телеведучі, як Євген Кісельов, Павло Шеремета, Наталія Семенченко, Єва Бажен, Павло

Кругляковський та ін. У заході взяли участь і народні депутати України, у тому числі  заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Григорій Шверк.

Джорж ЛеКлер - міжнародний медіа-консультант з досвідом роботи в дипломатії, науці і міжнародному телебаченні. Почав свою кар'єру як науковий журналіст на французькому телебаченні в Парижі. Представляв інтерактивне телебачення в 1980 році на Antenne 2 і TF1. Потім працював у Нью-Йорк – головою телебачення Організації Об'єднаних Націй. Голова Міжнародної Академії  Emmys Awards http://www.iemmys.tv.

Олена Сибірякова - український фахівець у сфері громадських комунікацій і медіа-технологій, викладач, співзасновник SINCETV (Великобританія), член «CIPR» та Українського Клубу ASPEN. http://sincetv.com.

Фото 1

Фото2

Фото3

Категория: Обзоры
Top

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.