Menu

Про нас

WikiLex - це інформаційно-новинний ресурс, який на своїх сторінках пропонує відвідувачам актуальні новини на ділову тематику. Це політика, економіка, бізнес, інтерв'ю з представниками влади, відомими експертами в різних сферах, а також багато іншої корисної інформації для ділових людей.

Слід зазначити, що «ВікіЛекс» хоча і співзвучний з «Вікілікс» (WikiLeaks), але все ж таки пропонує дещо іншу інформацію. У той же час найбільш цікаві матеріали WikiLeaks також публікуються на нашому ресурсі.

Wiki - у всіх це слово асоціюється з Вікіпедією (Wikipedia), ресурсом, що пропонує багато потрібної інформації на різну тематику. Lex – у перекладі з латині означає "закон". Наш ресурс пропонує своїм користувачам познайомитися з законами, дозволяє обговорити їх, додати пропозиції і навіть отримати консультацію.

WikiLex висвітлює всі важливі реформи, що відбуваються в Україні – судову, медичну, податкову, пенсійну тощо.

Ми - особливі, адже не маємо підтримки з боку жодної політичної партії, нас не фінансують олігархи чи кримінальні структури.

Ми висвітлюємо найбільш резонансні події для суспільства, надаємо ексклюзивні аналітичні матеріали й розслідування, а точка зору на ту чи іншу проблему завжди розглядається у нас з обох боків.

Кожен відвідувач може залишити на сторінках WikiLex свій коментар з приводу того чи іншого питання.

Нарешті, є ще одна особливість - актуальні матеріали на нашому порталі ілюструють професійні художники.

Top

Thanks!

Our editors are notified.